O nas

Grafika we wszystkich materiałach począwszy, od projektu strony internetowej, ilustracji umieszczanych na nośnikach fizycznych i cyfrowych po treści w mediach społecznościowych odgrywa ważną rolę w generowaniu potencjalnych klientów, zwiększaniu liczby konwersji i wpływa na powodzenia kampanii reklamowych promujących markę.

Projekt graficzny jest formą komunikacji wizualnej i werbalnej, gdyż wykorzystuje elementy takie jak typografia, czcionki, kroje pisma, kształt i wielkość liter, punkty, linie, okręgi, elipsy, prostokąty, wielokąty, znaki i wypełnienia obszarów, aby przekazać ideę lub wiadomość, a tym samym wpłynąć na naszą percepcję i zaangażować docelowych odbiorców.
Jest on najczęściej używany w projektach komunikujących, kampaniach reklamowych, materiałach promocyjnych, lub produktach i ma na celu pomóc producentom połączyć się z docelowymi konsumentami za pomocą tych wskazówek wizualnych i tekstowych.

Korzystaj z kompleksowych i inteligentnych usług projektowania graficznego, aby mieć pewność, że pieniądze, które inwestujesz w swoje kampanie reklamowe, począwszy od mediów drukowanych i billboardów, plakatów, szyldów aż po marketing w mediach społecznościowych, są dobrze wydane, spójne z Twoją marką i efektywne dla rynku docelowego, bo to jest kluczowy element odpowiadający za rozwój Twojej firmy.

Jesteśmy gotowi świadczyć usługi w zakresie brandingu i rebrandingu, projektowania logo, materiałów promocyjnych: projektów ulotek, plakatów, folderów itd. projektowania graficznego dla małych i dużych marek.
Nasza praca ma na celu zintegrowanie projektowania graficznego z konkretną strategią biznesową i wizualizacją danej firmy w taki sposób, aby konsumenci mogli jasno zrozumieć system wartości przedsiębiorstwa.

Otrzymując od Klienta wytyczne co do wizualizacji danego projektu, zaczynamy od przeanalizowania zarysu grupy docelowej i zrozumienia, kim są docelowi konsumenci.
Zanim zaczniemy tworzyć, uwzględniamy połączenia elementów projektu, kolorów, wyglądu, linii i stylu wizualnego, typografii współgrającej z nazwą i stylem marki, oraz oczekiwania klienta, tak by uzyskać maksymalną skuteczność przekazu w wykonanym projekcie.

Oferujemy dostępne i elastyczne usługi, dostosowane do harmonogramu prac, a nasze doświadczenie zarówno dydaktyczne, jak i zawodowe z każdym kolejnym opracowanym projektem staje się coraz bogatsze.
Potrafimy samodzielnie pracować w szybko zmieniającym się środowisku, posiadamy umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i zawsze staramy się, żeby wykonany przez nas inteligentny projekt graficzny odzwierciedlał kulturę korporacyjną zawartą w historii marki.

  • .

    PROFESJONALNE PODEJŚCIE
    Nowoczesne rozwiązania

Parallaxa 2